MiędzywodzieMiędzywodzie to niewielka wieś wypoczynkowa położona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy wybrzeżem naszego morza i wodami Zal. Kamieńskiego. Miejscowość ta położona jest na największej naszej wyspie – Wolinie, wśród uroczych lasów mieszanych i sosnowych. Letnisko bardzo dobrze zaadaptowane jest do przebywania dla osób niepełnosprawnych – niskie oraz równe deptaki ułatwiają poruszanie się, a od ul. Zwycięstwa nad morze prowadzi wejście dostosowane dla wymagań turystów poruszających się na wózkach.

Miłośnicy piaszczystych, czystych, szerokich plaż nie powinni mieć powodów do narzekań na plażę w miejscowości. Kąpielisko, w sezonie chronione przez ratowników WOPR, ma długość mniej więcej 600 metrów, a umiejscowione jest na wysokości pomiędzy przedłużeniem ulic Westerplatte oraz Szkolnej.

Międzywodzie, w związku na okolicę Zalewu Kamieńskiego, to również wzięte miejsce dla pasjonatów sportów wodnych oraz wędkarzy. Na entuzjastów żagli oczekuje do głębi zmodernizowany oraz dostosowany do unijnych standardów pirs.

Kolejnym walorem tej miejscowości jest bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, razem z zagrodą żubrów. Zagroda to dodatkowo miejsce powrotu do zdrowia innych gatunków zwierząt, w oddzielnych wybiegach pomieszkują : orły bieliki, dziki oraz jelenie. Po wydobrzeniu, zwierzęta wypuszczane są na wolność.

Szukasz noclegu w Międzywodziu? Sprawdź ofertę na stronie: http://www.miedzywodzie.net.pl/noclegi/wszystkie