Dla dzieci w Dziwnówku

(1)

Plaża w Dziwnówku Plaża w Dziwnówku jest szeroka i czysta a piasek na niej jest drobny i żółty. Doskonała do wygrzewania się w słońcu i spacerów przy zachodzie słońca.... więcej »

wejścia od ulic 1 Maja i Kamieńskiej

Kąpieliska nadmorskie W Dziwnówku morskie kąpielisko ma 400 m długości linii brzegowej i znajduje się na odcinku między ulicami 1-go Maja i Plażową. Sanitariaty zostały ustawione przy zejśc... więcej »

Szlaki turystyczne Turyści, lubiący organizować dłuższe wycieczki piesze lub rowerowe, mogą korzystać z oznakowanych szlaków turystycznych: Europejski Dalekobieżny Szlak Turystyczny E-9... więcej »

Szlaki rowerowe Dziwnówek i okolice to nie tylko kraina położona na morzem i jeziorem, ale także raj dla osób, którzy wolą zwiedzać z perspektywy dwóch kółek. Do... więcej »

Zalew Kamieński Dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu Dziwnówek oprócz pięknych, słonecznych plaż, oferuje możliwość wędkowania w wodach Zalewu Kamieńskiego i rzeki Dziwny. Wody jezi... więcej »

Sporty wodne W Dziwnowie i Dziwnówku panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych sportów wodnych. Sprzyja temu mnogość różnorodnych akwenów wodnych: oprócz... więcej »

Mini golf skarb pirata w Dziwnowie jest wspaniałą okazją do aktywności na świeżym powietrzu a tego świetną formą relaksu podczas wspólnych gier z rodziną i przyjaciółmi. To gra dla k... więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej 13, 72-420

Motylarnia Dziwnów to miejsce gdzie spotkać można przepiękne egzotyczne motyle.   Czynne przez cały tydzień w godzinach 10 - 19 .   Zapraszamy od odwiedzenia naszego Facebooka... więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej, 72-420

Łowisko w Dziwnówku Łowisko w Dziwnówku znajduje się około 250 metrów na wschód od zejścia na plaże przy ul. 1 Maja.  Podłoże łowiska jest piaszczyste na początku... więcej »

Most zwodzony w Dziwnowie Interesującą atrakcją turystyczną miejscowości Dziwnów jest most zwodzony na rzece Dziwnej. Rozciąga się z niego wspaniały widok na rzekę. Ciekawostka.. Ciekawos... więcej »

Port rybacki w Dziwnowie Dziwnowski port rybacki usytuowany jest przy nabrzeżu rzeki Dziwny. Wejście do portu od strony Bałtyku osłaniają dwa falochrony. Do Dziwnowa mogą również zawijać że... więcej »

72-420 Dziwnów, ul. Przymorze 4

Przystań pasażerska w Dziwnowie Przystań pasażerska w Dziwnowie znajduje się przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Każdy kiedyś, z pewnością, marzył o cudownym rejsie statkiem. W Dziwnowie takie mar... więcej »

72-420 Dziwnów, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu Muzeum Rybołówstwa znajduje się przy Al. Bursztynowej 28 w Niechorzu. W muzeum odbywają się spotkania, wykłady, warsztaty a nawet spektakle teatralne.... więcej »

ul. Aleja Bursztynowa 28, Niechorze

Jezioro Martwa Dziwna Jezioro Martwa Dziwna (obecnie ślepe jezioro, dawniej będące naturalnym ujściem rzeki Dziwny) leży na szlaku przelotowym ptaków. Można tu spotkać zarówno gatunk... więcej »

Jezioro - Zatoka Wrzosowska Jezioro Wrzosowskie (Zatoka Wrzosowska) - akwen wodny łączący Zalew Kamieński z rzeką Dziwną, następnie wpadającą do Morza Bałtyckiego. Jezioro – Zatoka Wrzosowsk... więcej »

Latarnia morska Kikut Latarnia morska Kikut koło Wisełki, to usytuowana w Wolińskim Parku Narodowym, obok miejscowości Międzyzdroje, niedaleko letniska Wisełka, wieża orientacyjno-widokowa, w 1962... więcej »

Latarnia morska w Świnoujściu Latarnia w Świnoujściu - najwyższy znak nawigacyjny wybrzeża Morza Bałtyckiego - została wybudowana w 1854 roku, na prawym brzegu rzeki Świny w części przemysłowej Św... więcej »

ul. Bunkrowa 1, Świnoujście

Woliński Park Narodowy Będąc w Dziwnówku, warto się wybrać przynajmniej raz na całodzienną wycieczkę samochodową drogą wzdłuż wybrzeża, w kierunku zachodnim. Prócz pięknego kurortu M... więcej »

Dziwnów Dziwnów jest niewielką miejscowością nadmorską, położoną pomiędzy Bałtykiem a rzeką Dziwną na Mierzei Dziwnowskiej. Różnorodność akwenów wodnych otaczających Dz... więcej »

Łukęcin Łukęcin jest niewielką miejscowością wypoczynkową w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów. Nawet w sezonie letnim kiedy wszędzie jest tłoczno i gwarno można tu od... więcej »

Wrzosowo Wrzosowo to wieś położona w pobliżu Zatoki Wrzosowskiej, na trasie wiodącej do nadmorskich kąpielisk Dziwnów, Dziwnówek i Międzywodzie. W okresie letnim Wrzosowo staje się m... więcej »

Kamień Pomorski Kamień Pomorski to miasto w woj. zachodniopomorskim, położone nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego i w odległości 8 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Dzięki źr&oacu... więcej »

Międzywodzie Międzywodzie to niewielkie letnisko położone wśród lasów, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Kamieńską. Zwolennicy aktywnego wypoczynku, relaksu i wędkowania... więcej »

Międzyzdroje Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na zachód, dojedziemy do Międzyzdrojów, oddalonych od Dziwnówka o ok. 30 km. Międzyzdroje to znane uzdrowisko i wcza... więcej »

Świnoujście Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na zachód, dojedziemy do Świnoujścia, oddalonego od Dziwnówka o ok. 50 km. Świnoujście - miasto położone na kilkudziesięciu wyspa... więcej »

Pobierowo Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zach&oac... więcej »

Niechorze Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na wschód, dojedziemy do Niechorza, oddalonego od Dziwnówka o ok. 20 km. Jest to nadmorska miejscowość składająca się z dwóc... więcej »

Rewal Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na wschód, dojedziemy do Rewala, oddalonego od Dziwnówka o ok. 16km. Rewal to jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorsk... więcej »

Trzęsacz Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na wschód, dojedziemy do Trzęsacza, oddalonego od Dziwnówka o ok. 15km. Trzęsacz - mała, nadmorska miejscowość położona 1 km na... więcej »

Pierwsze informacje o Dziwnówku pojawiły się w źródłach historycznych w 1503 r. podczas podpisywania umowy dzierżawnej pod kraczmę "Lutke Divenov". Od początku istnienia Dziwnó... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00